Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Julia Trząska, Liliana Przebieglec, Beata Serafin, Lena Magda otrzymały wyróżnienia z ubiegłorocznej, ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Dziewczynki narysowały prace plastyczne na temat: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”. Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy świetlicy pani Bogumiły Witas.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w sali świetlicowej. Nagrody dla laureatów konkursu zostały ufundowane przez realizatorów kampanii oraz przez Prezydenta Miasta Mielca, w imieniu którego nagrody wręczyły: pani Adriana Miłoś- Zastępca Prezydenta Miasta Mielca oraz pani Agata Ćwięka- Naczelnik Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.

W uroczystym rozdaniu nagród uczestniczył również Dyrektor Szkoły pan Adam Jastrząb oraz Kierownik Świetlicy pani Agnieszka Szumilas.

Oprac. Bogumiła Witas

Może Ci się również spodoba

Skip to content