Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Julia Trząska, Liliana Przebieglec, Beata Serafin, Lena Magda otrzymały wyróżnienia z ubiegłorocznej, ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Dziewczynki narysowały prace plastyczne na temat: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”. Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy świetlicy pani Bogumiły Witas.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w sali świetlicowej. Nagrody dla laureatów konkursu zostały ufundowane przez realizatorów kampanii oraz przez Prezydenta Miasta Mielca, w imieniu którego nagrody wręczyły: pani Adriana Miłoś- Zastępca Prezydenta Miasta Mielca oraz pani Agata Ćwięka- Naczelnik Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.

W uroczystym rozdaniu nagród uczestniczył również Dyrektor Szkoły pan Adam Jastrząb oraz Kierownik Świetlicy pani Agnieszka Szumilas.

Oprac. Bogumiła Witas

Możesz również polubić…

Skip to content