Konkurs wiedzy technicznej „Elektro-Tech”

17 marca 2023 mury „Elektryka” wypełniły się uzdolnioną technicznie młodzieżą ze starszych klas szkół podstawowych Mielca i okolic. Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej „Elektro-Tech” od lat cieszy się ogromną popularnością  ze względu na ciekawą formę konkursowych zmagań, która przewiduje rozwiązywanie testu z zakresu przedmiotów ścisłych i technicznych, a następnie wykonanie zadań praktycznych polegających na zmontowaniu i uruchomieniu układów elektronicznych.

Po wstępnych eliminacjach naszą szkołę reprezentowali: Rafał Kilian, Wiktor Skopiński i Adam Borek.

Miło nam poinformować iż tytuł laureata zdobył Rafał Kilian, a finalisty Wiktor Skopiński. Opiekunem uczniów jest pani Alicja Wójtowicz.