KONKURS Z SERIĄ ELENA – DO WYGRANIA UDZIAŁ W OBOZIE JEŹDZIECKIM

Konkurs polega na zaprojektowaniu wymarzonego wierzchowca promującego serię Elena. Praca może być wykonana dowolną metodą – na przykład może być to fanart, praca plastyczna, praca wykonana w programie graficznym itp. Maksymalny format pracy to A3. Gotową pracę należy zeskanować i przesłać na adres: konkurs@mediarodzina.pl. Pamiętaj jednak, by zachować oryginał.

NAGRODY W KONKURSIE

1 nagroda główna dla laureata konkursu, na którą składają się:

-pobyt w Stajni Robinkowo na tygodniowym letnim obozie jeździeckim w terminie 24.07-30.07 (link do strony: www.stajniarobinkowo.pl),

-opublikowanie zwycięskiej pracy na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych wydawnictwa (Instagram, Facebook),

-zestaw książek z serii Elena.

5 wyróżnień, na które składają się:

wybrane książki wydawnictwa Media Rodzina o wartości 250 zł.

opublikowanie wyróżnionych prac na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook).

10 nagród dla placówek szkolnych, które prześlą największą liczbę prac:

wybrane książki wydawnictwa Media Rodzina o wartości 200 zł.

Konkurs trwa od 6 kwietnia do 16 maja 2022 roku

Listę zwycięzców, osób wyróżnionych i szkół ogłosimy w czerwcu 2022 roku.

Warunkiem zrealizowania nagrody głównej i wyróżnień́ jest przekazanie aktualnych danych teleadresowych (imię̨ i nazwisko, nazwa ulicy, kod pocztowy, numer telefonu).

Warunkiem zrealizowania nagrody dla 10 szkół jest:

1. a) przekazanie aktualnych danych teleadresowych (imię̨ i nazwisko, nazwa ulicy, kod pocztowy, numer telefonu),
  2. b) prezentacja zwycięskich/wyróżnionych prac w przestrzeni szkoły.