Kreatywni i innowacyjni nauczyciele – OSEhero

Jeden z nauczycieli informatyki naszej szkoły, pan Andrzej Strzępka, w tym roku szkolnym bierze udział w projekcie OSEHero, którego celem jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa oraz edukacji w zakresie nowoczesnych technologii u uczniów szkół podstawowych. Projekt ten skupia się na kształtowaniu nawyków bezpiecznego korzystania z Internetu oraz edukacji w zakresie bezpiecznego przetwarzania danych osobowych.

W ramach OSEHero zorganizował liczne inicjatywy dla naszych uczniów podczas których uczniowie mieli okazję poznać podstawowe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nauczyć się, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Jedna z inicjatyw przeprowadzona u nas w szkole, a której pomysłodawcą był pan Andrzej Strzępka i Kacper Paprocki, została docenienia przez organizatorów i wyróżniona w artykule który ukazał się na portalu organizatora.

Zachęcamy do lektury: https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/kreatywni-i-innowacyjni-nauczyciele-osehero

Możesz również polubić…

Skip to content