Laboratoria przyszłości dla praktyków

Nasz nauczyciel – pan Andrzej Strzępka, miał niezwykłą okazję wziąć udział w szkoleniu „Labolatoria Przyszłości dla praktyków” które miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 27 w Gdańsku. To wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w ramach projektu „Labolatoria Przyszłości”, pozwoliło mu na zdobycie nowej wiedzy dotyczącej wykorzystywania sprzętu zakupionego dla szkoły oraz wymianę doświadczeń z innymi nauczycielami.

Szkolenie, które odbyło się w renomowanej gdańskiej szkole, było dedykowane praktykom, którzy chcieli poszerzyć swoje umiejętności z zakresu wykorzystywania nowoczesnego sprzętu w procesie edukacyjnym. 

Podczas wyjazdu, pan Andrzej miał okazję zapoznać się z różnymi narzędziami i urządzeniami, które zostały zakupione w ramach projektu „Labolatoria Przyszłości”. Były to nowoczesne sprzęty, które mogą znacznie wzbogacić proces nauczania i zapewnić uczniom nowe, ciekawe doświadczenia edukacyjne.

Pan Andrzej nie tylko zdobył nową wiedzę z zakresu obsługi sprzętu, ale również podzielił się swoim własnym doświadczeniem z innymi nauczycielami. W trakcie szkolenia prowadził warsztaty, w których dzielił się swoimi pomysłami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wykorzystania nowoczesnych narzędzi w klasie. Jego zaangażowanie i wiedza były nieocenione dla wszystkich uczestników.

Możesz również polubić…

Skip to content