Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Las jest pełen tajemnic

Przekonała się o tym klasa 3a podczas zajęć edukacyjnych w lesie, które odbyły się   14 czerwca 2022r.  Podczas spaceru po lesie , w pięknym słońcu  pani leśnik ciekawie opowiadała  o drzewach,  roślinach , zwierzętach i ptakach, które można spotkać. Uczniowie poznali   funkcją lasu,  cykl gospodarczy lasu i  poznali odpowiedź na pytanie:  co daje nam las? 

Takie lekcje wszystkim polecamy!

 

red.U.Frankiewicz

Może Ci się również spodoba

Skip to content