Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Las przychodzi do nas …

7 października 2021 r. uczniowie klasy I c spotkali się z myśliwym KŁ Łoś w Mielcu, by przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej poznać prawdziwe odgłosy zwierząt żyjących w lasach. Ta niecodzienna lekcja miała na celu uwrażliwić najmłodszych na piękno przyrody, by podczas spacerów po lesie wsłuchiwali się w odgłosy jego mieszkańców. Pogadanka zaspokoiła ciekawość dzieci dotyczącą pytań np. czym odróżnić łanię od sarny, ile waży łoś oraz ile jest wilków w mieleckich lasach. Spotkanie pięknie udokumentował Leon, który samodzielnie podczas prelekcji odwzorował poznane zwierzęta.

                                                                                             Lidia Tylutki

Może Ci się również spodoba

Skip to content