Laureaci Konkursu „Nie czas na nudę”

Laureaci Konkursu „Nie czas na nudę” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022.

Julia Religa, Ksawery Król, Milena Ćwięka otrzymali wyróżnienia z ubiegłorocznej, ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Uczniowie wykonali prace plastyczne na temat:„Nie czas na nudę”. Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem wychowawców świetlicy pani Angeliki Borowskiej oraz pani Bogumiły Witas.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w naszej szkole. Nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez realizatorów kampanii oraz przez Prezydenta Miasta Mielca, w imieniu którego nagrody wręczyły: pani Adriana Miłoś- Zastępca Prezydenta Miasta Mielca oraz pani Agata Ćwięka- Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia.  W uroczystym rozdaniu nagród uczestniczył również Dyrektor Szkoły pan Adam Jastrząb.

Oprac. Angelika Borowska, Bogumiła Witas

Możesz również polubić…

Skip to content