LAUREATKA ESSAY EXPERT 2022  – KAMILA PROKOPIUK

Uczennica klasy VII D KAMILA PROKOPIUK zajęła pierwsze miejsce w III edycji POWIATOWEGO KONKURSU  NA ESEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM  DLA UCZNIÓW KLAS VII i VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Już trzeci raz z rzędu  uczniom z naszej szkoły udało się odnieść sukces w powyższym konkursie , który ma na celu nie tylko  rozwijanie kreatywności i umiejętności pisania wypracowań w języku angielskim ale również  wyłonienie lingwistycznie uzdolnionych uczniów Powiatu Mieleckiego .

W tym roku  zadaniem uczestników było napisanie eseju na temat: Nauka online: przyszłość edukacji?

Warto wspomnieć, że konkurs ESSAY EXPERT 2022  znajduje się w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2021/2022, które mogą być wymienione na świadectwach ukończenia szkoły podstawowej, dzięki czemu jego laureaci otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. 

Wyniki  konkursu  zostały  opublikowane  na stronie Zespołu Szkół im. Profesora Janusza  Groszkowskiego w Mielcu.

https://www.facebook.com/ElektrykMielec/

Gratulujemy Kamili i życzymy dalszych sukcesów !

 

red . Agnieszka Lamot – Kulawiec

Możesz również polubić…

Skip to content