Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Lekcja wf ze „Zwiadowcami”

W dniu 27 września dziewczęta z klasy 6c uczestniczyły w „Lekcja wf ze Zwiadowcami” przygotowaną przez panią Joannę Szady i Ewelinę Wacławską. Zajęcia wf były przeprowadzane w oparciu o serię książek J. Flanagana „Zwiadowcy”.

Na początku zajęć uczennica klasy 8a Hanna Kapel opowiedziała koleżankom o serii książek „Zwiadowcy” w formie booktokingu. Potem uczennice próbowały swych sił w strzelaniu z procy, ćwiczeniach równowagi, biegach, skokach w dal, wspinaczce na ściankę. Na zakończenie zajęć dziewczęta otrzymały zakładki i zaświadczenie o zdanym egzaminie na zwiadowcę.

E. Wacławska

Może Ci się również spodoba

Skip to content