Świetlica – Linki

Ciekawe strony internetowe dla dzieci
  • www.bajka.pl
    Na tej stronie zamieszczono pokaźny zbiór bajek.
  • dolinka.szkola.net
    Serwis internetowy dla dzieci zawierający wiele informacji z różnorodnych dziedzin: techniki, rozrywki, sportu, edukacji, przyrody, turystyki, zdrowia oraz kultury. Na tej stronie znajdziecie również zabawy i konkursy.
  • www.dzieci.wp.pl
    Na tej stronie znajdziecie komiksy, opowiadania, wiersze, mnóstwo ciekawych gier i zabaw (kolorowanki, puzzle, labirynty), sprawdzicie, jak liczycie, czytacie i piszecie. Stąd możecie również wysłać internetową kartkę do rodziców i kolegów.
  • wyspa.interia.pl
    Tu znajdują się bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach, ciekawe wiadomości o przyrodzie i kulturze oraz gry, układanki i kolorowanki.
  • www.urwisy.pl
    Na tej stronie znajduje się wiele ciekawych informacji o dzieciach oraz o bieżących wydarzeniach. Strona działa we współpracy z „Małym Przewodnikiem Katolickim”.
  • www.misie.com.pl
    Znajdziecie tu wspaniałe gry i zabawy, a także wierszyki, kolorowe bajki, kartki, które możecie wysłać przyjaciołom, konkursy i wiele innych niezwykłych atrakcji.