Magia Świąt Bożego Narodzenia ożywa w naszej szkole dzięki Jasełkom!

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła zamieniła się w miejsce magiczne, pełne radości i świątecznej magii. W ramach tradycji, która rozświetliła serca uczniów, nauczycieli i rodziców, odbyły się u nas Jasełka, które przygotowaliśmy wspólnie z zaangażowaniem i pasją.

Całe wydarzenie było możliwe dzięki niezwykłej pracy naszych utalentowanych nauczycieli, którzy zatopili się w organizacji i przygotowaniu tego niezapomnianego spektaklu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym nauczycielom, pani Edycie Czernik oraz ks. Emilowi Matysikowi, którzy kierowali przygotowaniami do Jasełek. Ich zaangażowanie, pomysłowość i poświęcenie sprawiły, że każda scena była wyjątkowa i pełna emocji.

Nasi uczniowie, pełni entuzjazmu i zaangażowania, wzięli udział w przygotowaniu scenografii, kostiumów, a także w samym przedstawieniu. To dzięki ich zaangażowaniu udało nam się stworzyć atmosferę magiczną, która przeniosła nas wszystkich do czasów narodzin Jezusa Chrystusa.

Jasełka nie tylko dostarczyły nam wzruszeń i radości, ale również przypomniały nam o istocie Świąt Bożego Narodzenia – miłości, pokorze i wspólnocie. To wyjątkowy czas, który dzięki takim inicjatywom staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen magii.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – nauczycielom, uczniom oraz rodzicom, którzy wspierali nas w organizacji tego niezapomnianego wydarzenia. Niech te Święta będą dla nas wszystkich czasem radości, miłości i spokoju. Wesołych Świąt!

Możesz również polubić…

Skip to content