Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, to święto ustanowione w rocznicę urodzin Walta Disneya. Z tej okazji 17 listopada 2022 r nasza szkoła zmieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Była, to dobra okazja, by zachęcić najmłodszych do czytania bajek, a uczniowie klas starszych przypomnieli sobie czasy, w których dzięki bajkom poznawali świat, śmiali się i wzruszali.

Może Ci się również spodoba

Skip to content