Międzynarodowy Dzień Sportu

W dniu 05.04.2023 na zielonych terenach MOSiR Mielec odbyło  się wydarzenie sportowe – ustanowienie rekordu Mielca w łącznym pchnięciu kulą. Nasza szkoła w liczbie 19 osób wzięła udział w Międzynarodowym Dniu Sportu dla rozwoju i pokoju zorganizowanym przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Równocześnie pokonaliśmy trasę biegową przygotowując się do Finałów Rejonowych w Biegach Przełajowych, które odbędą się już wkrótce.

Oto reprezentacje naszej szkoły:

Kl. IV dziewczęta – Wiktoria Nikodem, Karolina Chrzanowska, Maria Gołąbek, Kinga Cichoń, Eliza Skóra.

Kl. VI chłopcy – Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Nikodem Świątek, Miłosz Myjak.

Kl. VIII dziewczęta – Natalia Solarska, Adrianna Guła, Aleksandra Żybula, Iwa Kubik, Weronika Surowiec, Emilia Kiełb.

Możesz również polubić…

Skip to content