Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych w Mielcu

Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczennic Aleksandry Włoch oraz Kingi Wojdon w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI i VII szkół podstawowych. Inicjatorem i organizatorem Konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca była dyrekcja oraz nauczyciele języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu.

Celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów mieleckich „podstawówek”. Sam konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ponieważ wzięło w nim udział aż 92 uczniów, którzy jak się okazało, zaprezentowali wysoki poziom językowy.

Tytuł laureata zdobyła Aleksandra Włoch, uczennica klasy 6C (opiekun p. Alicja Stachura –Malczyńska) natomiast wyróżnienie Kinga Wojdon z klasy 7B (opiekun p.Agnieszka Lamot- Kulawiec).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Możesz również polubić…

Skip to content