Międzyszkolny Konkurs „Poznaj Ignacego 2022”

30 listopada 2022r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Międzyszkolny Konkurs „Poznaj Ignacego 2022” dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych. Konkurs był elementem projektu „Poznaj Ignacego” finansowanego w ramach programu grantowego PGNiG „Rozgrzewamy Polskie Serca”. Naszą szkołę pod opieką p. Doroty Polczak-Jaszcz reprezentowała drużyna w składzie: Maja Wojnarska kl. IIIa, Oliwier Ciuchta kl. IIIb, Piotr Szrom kl.IIIb   i Lena Błachowicz kl. IIIc.

Uczniowie wykonywali zadania sprawnościowe, kreatywne oraz wymagające wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu. W zależności od konkurencji oceniana była przede wszystkim współpraca w zespole, dokładność, poprawność wykonania zadania oraz liczony był czas.

Trzygodzinna rywalizacja dziesięciu drużyn z przerwą na posiłek i relaks w sali sensorycznej zakończyła się podliczeniem uzyskanych punktów i ogłoszeniem wyników. Nasza drużyna ex aequo z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 8 zajęła piąte miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe medale z wizerunkiem Ignacego Łukasiewicza.

D.Polczak-Jaszcz

Możesz również polubić…

Skip to content