Miejski etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej rozstrzygnięty

Tradycyjnie w naszej szkole odbyły się eliminacje miejskie ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Młodzież zapobiega pożarom” zorganizowane przez Zarząd Oddziału Straży Pożarnej RP w Mielcu, w drodze których wyłoniono zwycięzców. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 12 kwietnia 2022r. z udziałem przedstawicieli władz miejskich oraz organizacji pożarniczych. Nagrody i dyplomy laureaci odebrali z rąk Pani Adriana Miłoś – zastępcy Prezydenta Miasta Mielca, Pana Mirosława Kapinosa – Naczelnika Wydziału Edukacji Miasta Mielca, Pana Franciszka Augustyna – Prezesa Zarządu Powiatowego Związku OSP RP w Mielcu oraz członka Zarządu Głównego OSP PR w Mielcu, Pana Andrzeja Marczeni – starszego brygadiera, zastępcę Komendanta Wojewódzkiego PSP w Rzeszowie oraz Pana Piotra Toczyńskiego – sekretarza zarządu Powiatowego Związku OSP w Mielcu.

Wśród laureatów w I kategorii wiekowej (kl. I-VI) znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Krystian Durda, Aleksandra Totka i Kacper Niziołek

Zwycięzcom gratulujemy!

Dwoje z nich Krystian Durda i Aleksandra Totka zakwalifikowali się do powiatowego etapu konkursu, który odbędzie się 07.05.2022 r.

Podczas spotkania wręczono także odznaczenia dla zasłużonych dla pożarnictwa dla Pana Adam Jastrząba – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3, Pana Mirosława Kapinosa – Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Mielca oraz Pana Ryszarda Misiaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mielcu.

Możesz również polubić…

Skip to content