Miesiąc bibliotek i konkurs czytelniczy

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek w naszej szkole odbył się cykl zabaw czytelniczych. Przez trzy dni uczniowie mięli okazję wykazać się wiedzą z zakresu literatury, filmu i bajek oraz wiedzy o naszej bibliotece. Najlepsi okazali się:  Julia Łukaszuk, Alicja Bujak, Nina Dymek, Zuzanna Dudek, Karolina Chrzanowska, Maria Gołąbek, Anna Savenko, Waleria Savenko. W ramach święta biblioteki zorganizowano zabawy dla chętnych uczniów oraz konkurs na imię dla bibliotecznego  misia. Wygrało imię  Czytosław. Od dziś biblioteczna maskotka nazywa się Czytosław. W ramach obchodów  Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się konkurs czytelniczy dla klas 2 i 3 z książki Heleny Bechlerowej „ Dom pod kasztanami”. Udział wzięło 16 osób.

 Laureatami zostali:

 Piotr Skrok z 3c

Paweł Pazdro  z 2d

Gabriela Czajka z 3c

Agnieszka Węgrzyniak z 2d

Zwycięzcy  otrzymali nagrody książkowe.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

E. Wacławska

Możesz również polubić…

Skip to content