Nagrody Powiatowego Konkursu Plastycznego „Przygoda na Zamku” – rozdane!

W dniu 15 czerwca 2023 roku w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Przygoda na Zamku”. Konkurs ten jest częścią projektu „Czytanie na trawie”. Laureaci konkursu wysłuchali utworów literackich czytanych m. in. przez pana Grzegorza Piechotę- Dyrektora Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Mielcu. Utwory literackie czytali również inni zaproszeni goście. Na konkurs wpłynęło 274 prac plastycznych z 18-tu placówek z terenu powiatu mieleckiego. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie z grup świetlicowych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu:

Julia Arendarska,  klasa II b, opiekun: pani Bogumiła Witas

Karolina Piękoś, klasa II b, opiekun: pani Bogumiła Witas

Kacper Samuś, klasa II b, opiekun: pani Bogumiła Witas

Julia Gaj, klasa IIIb, opiekun: pani Monika Seferynowicz

Milena Tęczar, klasa Ia, opiekun: pani Monika Seferynowicz

Julia Religa, klasa II c, opiekun: pani Angelika Borowska

Laureatom życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań plastycznych.

 

Bogumiła Witas

Możesz również polubić…

Skip to content