Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Nagrody Powiatowego Konkursu Plastycznego „W JURAJSKIM ŚWIECIE” rozdane!

15 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego „W JURAJSKIM ŚWIECIE”. Konkurs został zorganizowany przez Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych oraz „Stowarzyszenie DLA WAS” w ramach akcji „CZYTANIE NA TRAWIE. Na konkurs wpłynęło aż 335 prac plastycznych z 25 placówek z terenu powiatu mieleckiego. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria- oddziały przedszkolne „0” i klasy I , II kategoria- klasy II i III. Kryteria wyboru najlepszych prac obejmowały takie elementy jak: samodzielność, pomysł, estetykę, staranność wykonania, technikę oraz zgodność z tematem. Łącznie wyłoniono 50 laureatów. Upominki wszystkim wyróżnionym przekazali organizatorzy konkursu z Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu i Stowarzyszenia „Dla Was” wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Jednym z nich był reprezentujący samorządowe władze powiatu wicestarosta Andrzej Bryła, który to wyraził uznanie dla talentów plastycznych młodych mieszkańców powiatu, ale także przekazał gratulacje dla Stowarzyszenia „Dla Was” świętującego 15-lecie istnienia. Miło nam poinformować, że laureatami z  naszej szkoły zostali następujący uczniowie: w kategorii klas I: Ksawery Król i Zuzanna Biernacka. W kategorii klas II- III:  Lena Błachowicz, Szymon Tęczar , Maja Mrozek  i Marcin Kołc. Opiekunkami laureatów były panie: Bogumiła Witas, Barbara Cisło, Joanna Lonczak , Urszula Frankiewicz oraz Małgorzata Kolisz. Wręczenie nagród zwieńczył słodki poczęstunek. Gratulujemy laureatom i ich opiekunom!

 

Red. Barbara Cisło

Może Ci się również spodoba

Skip to content