Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Nagrody w konkursie „Mnie ta ziemia od innych droższa” rozdane!

Nasza szkoła wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką Filią w Mielcu była współorganizatorem XVII edycji miejskiego konkursu „Mnie ta ziemia od innych droższa”. Konkurs skierowany był do uczniów mieleckich szkół podstawowych i miał na celu promowanie Mielca jako gminy dbającej o środowisko naturalne, zainteresowanie młodych mieszkańców naturą i walorami przyrodniczymi okolicy, rozbudzenie świadomości ekologicznej oraz pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci i młodzieży. Uczniowie przygotowywali prace na jeden z wybrany przez siebie temat: „Skarby naszego miasta” lub „Jestem przyjacielem Ziemi – chronię przyrodę” w dwóch kategoriach wiekowych.

Jury nagrodziło 40 prac wykonanych różnymi technikami, w tym prezentacje multimedialne. Z naszej szkoły laureatami zostali:

Karolina Piękoś kl.1b – opiekun p. Bogumiła Witas
Zofia Jaskot kl.1b – opiekun p. Bogumiła Witas
Julia Trząska kl. 3a – opiekun p. Agnieszka Szumilas
Kinga Cichoń kl.3c – opiekun p. Aleksandra Starzec
Wiktoria Ziemcy kl. 5c – opiekun p. Mariola Słąba
Ksenia Skucińska kl. 6c – opiekun p. Mariola Słąba
Kamila Prokopiuk kl. 7d – opiekun p. Mariola Słąba

Wręczenie nagród odbyło się w nowej siedzibie Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Kościuszki 7 w Mielcu z udziałem pana Mirosława Kapinosa – Naczelnika Wydziału Edukacji. Nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miasta Mielca.

Może Ci się również spodoba

Skip to content