Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Nagrody z XXI Międzyszkolnego Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „ Ziemia- nasza planeta” rozdane !

W dniu 4 listopada 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego ”Jędrusia” w Mielcu zaprosiła wszystkich laureatów wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie XXI edycji Międzyszkolnego Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Ziemia- nasza planeta”. Samorząd Miejski w Mielcu reprezentowali Wiceprezydent Miasta Mielca Adriana Miłoś, oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Mirosław Kapinos. Uroczystość połączono z otwarciem wystawy pokonkursowej oraz wręczeniem nagród. Uczniowie klasy I „b” pod okiem wychowawczyni, a zarazem opiekunki konkursu,  pani Elżbiety Kowieskiej – Cisło przygotowali przedstawienie o tematyce ekologicznej. Na konkurs wpłynęło łącznie 89 prac ze wszystkich mieleckich szkół.

Laureatkami z naszej szkoły zostały uczennice:

W kategorii klas pierwszych:

III miejsce- Kornelia Zub kl. I „c” – opiekun- Angelika Borowska

W kategorii klas drugich:

II miejsce – Emilia Kłak  kl. II „c”– opiekun Barbara Cisło

             

Gratulujemy i życzymy sukcesów w roku przyszłym!

Barbara Cisło

Może Ci się również spodoba

Skip to content