Nagrody za najwyższe roczne osiągnięcia w sporcie

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu podsumował w dniu 03.10.2023r. współzawodnictwo dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2022/23. Z wielką dumą pragniemy poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji powiatu. Jest to podsumowanie wszystkich zawodów sportowych z zeszłego roku. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych i przyczynili się do tego sukcesu. Nagrodę wręczał Starosta Powiatu Mieleckiego – Stanisław Lonczak, który również pogratulował nauczycielom wychowania fizycznego odpowiedzialnych za przygotowanie dzieci i młodzieży do zawodów, dziękując im za ponoszony trud oraz życząc kolejnych sukcesów. Lepiej tej nagrody nie mogli uczcić nasi wychowankowie, którzy dzisiejszego dnia po raz kolejny znaleźli się na najwyższym stopniu podium w powiecie, a tym samym zapewnili sobie udział w finale wojewódzkim. Gratulacje!

 

Klasyfikacja końcowa za najwyższe osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2022/2023 w kategorii szkół podstawowych:

  1. SP Nr 3 Mielec – 601 pkt.
  2. SP Malinie – 555 pkt.
  3. SP Nr 6 Mielec – 396 pkt.

Możesz również polubić…

Skip to content