Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Nasi absolwenci uhonorowani

Z radością i dumą informujemy, że absolwenci naszej szkoły w uznaniu osiągnięć naukowych zostali nagrodzeni przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla w ramach realizacji programu wspierania uzdolnionej młodzieży „Nie zgubić talentu”. Nagrody pieniężne otrzymali: Barbara Wilk i Szymon Wójcik, a Piotr Witek otrzymał stypendium naukowe. Uczniowie kontynuują naukę w  pierwszych klasach w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Może Ci się również spodoba

Skip to content