NAUKA i ZABAWA w KOPERNIKU

Nauka poprzez zabawę – najlepszy sposób by zachęcić dzieci do pogłębiania wiedzy z zakresu nauk ścisłych.
W dniu 01.04.2022 Świetliczaki p.Anny Staroń wzięły udział w warsztatach małego chemika.

Podczas zajęć dzieci samodzielnie brały udział  w eksperymentach, później chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżenia. Nasze oczy lubią podziwiać to co nowe i zadziwiające, a tym bardziej dzieci, które dopiero poznają nasz kolorowy świat. Świetliczaki zmieniły się w prawdziwych naukowców, aktywnie uczestniczyły w pokazach prowadzonych przez starszych kolegów klasy I c.
 
Bardzo dziękujemy Moemi, Julicie, Aureli, Konradowi oraz Panu Zbigniewowi Konopce za ciepłe przyjęcie oraz super kreatywne i pełne wrażeń warsztaty. 😊
 
Oprac. Anna Staroń

Możesz również polubić…

Skip to content