Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Niespodzianka mikołajkowa w III c

Niezwykłą niespodziankę przygotowali w mikołajki rodzice uczniów z klasy IIIc. Dzieci wraz z wychowawcą  zostały w tym dniu zaproszone do Sali Zabaw ,,WyWrotki”. Zabawa była udana: karaoke, ścianka wspinaczkowa, baseny kulkowe, bilard, piłkarzyki i….  jazda na wrotkach pod okiem pani instruktorki. Największa radość na torze wrotkowym sprawiło spotkanie z Mikołajem, który zgodnie ze zwyczajem obdarował uczniów upominkami.  Po zabawie uczniowie uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do szkoły na lekcje.

Redagowała: A. Starzec

Może Ci się również spodoba

Skip to content