Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Niespodzianka mikołajkowa w III c

Niezwykłą niespodziankę przygotowali w mikołajki rodzice uczniów z klasy IIIc. Dzieci wraz z wychowawcą  zostały w tym dniu zaproszone do Sali Zabaw ,,WyWrotki”. Zabawa była udana: karaoke, ścianka wspinaczkowa, baseny kulkowe, bilard, piłkarzyki i….  jazda na wrotkach pod okiem pani instruktorki. Największa radość na torze wrotkowym sprawiło spotkanie z Mikołajem, który zgodnie ze zwyczajem obdarował uczniów upominkami.  Po zabawie uczniowie uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do szkoły na lekcje.

Redagowała: A. Starzec

Może Ci się również spodoba

Skip to content