Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Nowa funkcja MOLNET+

Biblioteka szkolna informuje, że MOL NET+ automatycznie udziela uczniowi licencji na elektroniczną wersję wypożyczonego mu podręcznika Nowej Ery od klasy 6.

Jak czytelnicy mogą skorzystać z nadanej im licencji?

Czytelnicy mogą zalogować się do katalogu online  szkolnej biblioteki (OPAC) i w podglądzie swojego konta znajdą nową zakładkę „e-wypożyczenia”, która zaprezentuje im pełną listę otrzymanych licencji. Przy każdej z licencji znajduje się przycisk „Czytaj”, który zaprowadzi czytelnika do portalu wydawcy Nowa Era. Po samodzielnej rejestracji w portalu Nowej Ery czytelnik będzie mógł przejść do pełnej treści podręcznika, który został mu fizycznie wypożyczony w bibliotece.

 

E. Wacławska

Może Ci się również spodoba

Skip to content