Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

„O  przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”

Reprezentanci klas trzecich naszej szkoły: Wiktor Cukierda z IIIa, Michał Tokarz z IIIb i Kinga Cichoń z IIIc zajęli  II miejsce w XXIII edycji drużynowego Międzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii. Hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmiało: „O  przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”. Podczas konkursu liczyła się  umiejętność pracy w zespole, duża wiedza o otaczającym nas środowisku i szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji. Zadania wykonywane ,,na czas” z wykorzystaniem nowoczesnych technik informatycznych dotyczyły zagadnień przyrodniczych i ekologicznych. Były też zadania   z kodowania, rebusy, krzyżówki. Zaskoczeniem dla wszystkich było zadanie praktyczne- sadzenie kwiatów w doniczkach. Nasi uczniowie wrócili do szkoły z  nagrodami i…doniczką pełną kwiatów. Gratulujemy reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów.

Redagowała A. Starzec   

Może Ci się również spodoba

Skip to content