„O  przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”

Reprezentanci klas trzecich naszej szkoły: Wiktor Cukierda z IIIa, Michał Tokarz z IIIb i Kinga Cichoń z IIIc zajęli  II miejsce w XXIII edycji drużynowego Międzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii. Hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmiało: „O  przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”. Podczas konkursu liczyła się  umiejętność pracy w zespole, duża wiedza o otaczającym nas środowisku i szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji. Zadania wykonywane ,,na czas” z wykorzystaniem nowoczesnych technik informatycznych dotyczyły zagadnień przyrodniczych i ekologicznych. Były też zadania   z kodowania, rebusy, krzyżówki. Zaskoczeniem dla wszystkich było zadanie praktyczne- sadzenie kwiatów w doniczkach. Nasi uczniowie wrócili do szkoły z  nagrodami i…doniczką pełną kwiatów. Gratulujemy reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów.

Redagowała A. Starzec   

Możesz również polubić…

Skip to content