Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Oddział przygotowawczy w naszej szkole

Od początku kwietnia w naszej szkole funkcjonuje oddział przygotowawczy dla 24 uczniów klas I-III przybyłych z Ukrainy. Dzieci uczą się języka polskiego, utrwalają i poszerzają wiedzę matematyczno-przyrodniczą oraz informatyczną, realizują zagadnienia związane z edukacją kulturową i artystyczną. Uczestniczą w lekcjach języka angielskiego i WF. Głównym celem oddziału jest przygotowanie dzieci do optymalnego funkcjonowania w warunkach polskiej szkoły poprzez wyposażenie ich w niezbędne umiejętności językowe. Uczniowie integrują się  ze sobą nawzajem, a także z polskimi rówieśnikami podczas zajęć świetlicowych, w których biorą udział po lekcjach.

Może Ci się również spodoba

Skip to content