Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY „TRZYMAJ FORMĘ”

Nasza szkoła uczestniczyła w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”, który jest współorganizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny . To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia czyli zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Program ten pomaga rozwijać zainteresowania uczniów i kształtuje ich prozdrowotne nawyki. W ramach programu organizowane były zajęcia pozalekcyjne sportowe oraz liczny udział w zawodach sportowych.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji “Aktywna majówka” czy promowała aktywność fizyczną na stronie szkolnej. Dołączyliśmy również do kampanii “Cała Polska biega z nami” – Test Coopera. Realizowane projekty służyły promocji aktywności fizycznej oraz prawidłowego, czyli zróżnicowanego i zbilansowanego sposobu odżywiania się młodzieży.

“W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Redagowała: Joanna Szady

Agnieszka Stawecka

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content