OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY „TRZYMAJ FORMĘ”

Nasza szkoła uczestniczyła w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”, który jest współorganizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny . To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia czyli zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Program ten pomaga rozwijać zainteresowania uczniów i kształtuje ich prozdrowotne nawyki. W ramach programu organizowane były zajęcia pozalekcyjne sportowe oraz liczny udział w zawodach sportowych.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji “Aktywna majówka” czy promowała aktywność fizyczną na stronie szkolnej. Dołączyliśmy również do kampanii “Cała Polska biega z nami” – Test Coopera. Realizowane projekty służyły promocji aktywności fizycznej oraz prawidłowego, czyli zróżnicowanego i zbilansowanego sposobu odżywiania się młodzieży.

“W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Redagowała: Joanna Szady

Agnieszka Stawecka

Możesz również polubić…

Skip to content