Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Ogólnopolski Projekt  Edukacyjny  ‘’  Świetliczaki na tropie.. zagadek ’’ zakończony sukcesem!!!

Na sukces pracowaliśmy cały rok, wykonując zadania zawarte w regulaminie. Przez cały rok szkolny 2021/2022 wspólnie obserwowaliśmy piękno otaczającej nas przyrody, rozwiązywaliśmy mnóstwo ciekawych zadań, wykonaliśmy wiele nietypowych prac plastycznych.  Udało się zrealizować 11 zadań w trzech grupach świetlicowych  Anny Perłowskiej,  Joanny Lonczak i Agnieszki Szumilas.

 Poznaliśmy ciekawostki historyczne i kulturalne dotyczące wielkich odkryć geograficznych,  legendy zamków polskich i Białych Dam, Sztukę  Aborygeńską , nowoczesną  sztukę plastyczną Op-Art. Dbaliśmy o ekologię wokół nas, obserwowaliśmy zjawiska przyrodnicze mimikry, dlaczego wiatr wieje, zastanawialiśmy się czym pachną pory roku oraz pomidor to warzywo czy owoc?  Zdobywaliśmy  sprawność  pirata, tworzyliśmy mapę skarbów i zaglądaliśmy w głąb oceanów poszukując najdziwniejszych ryb świata.

Uczniowie wykonywali  inne niż zawsze zadania i  prace plastyczne.  Zajęcia te były fascynujące i pobudzały dzieci do działania. Z  niecierpliwością oczekujemy następnej edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Świetliczaki  na tropie zagadek.

Opracowała  Anna Perłowska, Joanna Lonczak

Może Ci się również spodoba

Skip to content