Ogólnopolski PROJEKT EDUKACYJNY

ŚWIETLICZAKI NA TROPIE KOLORÓW ŚWIATA

III edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
Świetliczaki NA TROPIE… KOLORÓW ŚWIATA. 
Projekt otwarty dla wszystkich szkół podstawowych.
Czas trwania projektu: wrzesień 2022 r. – maj 2023 r.

   Tematem przewodnim trzeciej edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego sa barwy  flagi olimpijskiej, które symbolizują poszczególne kontynenty.  W projekcie znajduje się 6 modułów (5 dotyczących barw olimpijskich odpowiadających kolejno: Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii z Oceanią i 1 wspólny „Kolorowy” w odniesieniu do wszystkich kontynentów).

 15 listopada  rozpoczęliśmy moduł niebieski- Europę. Uczniowie poznali ciekawostki o Kraju Andersena i klocków Lego – Danii.  W grupach Anny Perłowskiej i Joanny Lonczak odbyło się spotkanie z wybranymi baśniami H.CH. Andersena. Chętne dzieci wykonały prace plastyczne  związane z bohaterami baśni Calineczka, Księżniczka na ziarnku grochu,  Dziewczynka z zapałkami. Ułożyły również ciekawe budowle z klocków lego dostępnych w świetlicy.

                                                                                                          Organizatorzy:

Anna Perłowska, Joanna Lonczak 

Możesz również polubić…

Skip to content