Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Ogólnopolski Test Coopera

W piątek 10.06.2022 r. 40 uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Joanną Szady i Jakubem Zaskalskim wzięło udział w Ogólnopolskim Teście Coopera promując zdrowy styl życia. Test Coopera jest to próba wytrzymałościowa, polegająca na 12 minutowym nieprzerwanym biegu. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie przystąpili do testu sprawdzając swoją wytrzymałość. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele uzyskali świetne wyniki. Po zakończonym biegu całą grupą udajemy się na lody gdzie omawiamy i porównujemy swoje osiągnięcia. Wielkie brawa dla wszystkich obecnych.

 

Red. Jakub Zaskalski

Może Ci się również spodoba

Skip to content