Konkurs „Dance 2018”

zaprasza do udziału w

VI Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych

„Dance 2018”

Konkurs odbędzie się w dniu  27 kwietnia 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, Al. Niepodległości 7.

Do udziału w konkursie zapraszamy grupy taneczne działające przy szkołach podstawowych województwa podkarpackiego. Konkurs będzie okazją do zaprezentowania twórczości szkolnych zespołów tanecznych oraz do wymiany pomysłów i doświadczeń w zakresie tańca.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza artystyczna propozycja.

Serdecznie zapraszamy.

W załączeniu przesyłamy Państwu regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia.

Zamieszczone są one również na stronie internetowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu pod adresem www.kultura.mielec.pl oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu pod adresem www.sp3.mielec.test:8080

Konkurs „Dance” posiada również stronę na Facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczane są wszystkie aktualności.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 30 marca 2018 roku. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres : Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, Al. Niepodległości 7,

39-300 Mielec lub  e-mail:  zespoly@kultura.mielec.pl z dopiskiem „Dance”.

Karta Zgłoszeniowa

Regulamin III Międzyszkolny Konkurs Zespołów Tanecznych „Dance 2018”

WERDYKT JURY

WERDYKT JURY MŁODZIEŻOWEGO