Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Ortograficzne wyzwanie na Święto Niepodległości!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ortograficznych zmaganiach w ramach 13. edycji  Dyktanda Niepodległościowego, zorganizowanego w Domu Kultury SCK przez II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu. Jego autorkami tradycyjnie były doświadczone nauczycielki języka polskiego z II LO – Pani Magdalena Zalotyńska i Pani Jolanta Gałkowska. Zadaniem każdego z ponad 200 uczestników było napisanie trudnego tekstu, związanego z polską historią i tradycją narodową. Za dzielne poruszanie się po meandrach pisowni uczestnicy zostali nagrodzeni udziałem w losowaniu licznych atrakcyjnych nagród. Do uczniów trafiły słuchawki bezprzewodowe, kamerka, zestaw akcesoriów gameingowych, bon na masaż oraz słodki upominek. Udział w dyktandzie był nie lada wyzwaniem i pozwolił młodzieży na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w licznym gronie mieszkańców Mielca w rożnym wieku.

Miło nam poinformować, że Pani Joanna Dul-Wolanin została laureatką dyktanda razem z Panią Edytą Karnasiewicz i Panem Alfredem Ortylem – nauczycielami II Liceum Ogólnokształcącego. Laureaci otrzymali wieczne pióra z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Powiatu Mieleckiego i Prezydenta Miasta Mielca podczas koncertu niepodległościowego Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej w Domu Kultury SCK w Mielcu.

Może Ci się również spodoba

Skip to content