Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 7 lutego 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Osiągnięcia klas IV-VIII

Sukcesy i osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu

w roku szkolnym 2018/2019

 

KLASY IV-VIII

 

 

I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Laureaci etapu centralnego  Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza

i dzieje oręża…”

 

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow.  B. Czaja

Hubert Bryła VII c

 

Laureat III etapu (wojewódzkiego) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy

żołnierza i dzieje oręża…”

                Mikołaj Ryszka VII b – naucz. prow.  B. Czaja

                                              

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jan Wanatowicz VIIIc – naucz. prow.  B. Czaja

Hubert Bryła VII c

Jakub Kołc VII a

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

                Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow. M. Kapinos

                Paulina Jaromi VII a – naucz. prow.  A. Mysłek

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Biologii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

                Jan Wanatowicz VIII c

                Jakub Brzozowski VIII a

                Alicja Pazdro VII d                           – naucz. prow.  A. Rzeźnik

                Gabriela Pękalska VII b

                Weronika Laska VII b

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow. W. Bukała

 

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

                Martyna Róg VIII c – naucz. prow.  W. Bukała

                Jakub Pazdro VIII c – naucz. prow.  W. Bukała

               

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow.  A. Szczurek

Martyna Róg VIII c – naucz. prow.  A. Szczurek

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jakub Pazdro VIII c – naucz. prow.  A. Szczurek

Alicja Pazdro VII d  – naucz. prow.  A. Szczurek

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow. A.  Bielaska-Furman

 

Finalista  Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow.  M. Ambroży

 

Laureaci Wojewódzkiego Dyktanda Niepodległościowego

Gabriela Pękalska

Mikołaj Ryszka   – naucz. prow.  A. Lechowicz

 

Wyróżnienie w Wojewódzkim Dyktandzie Niepodległościowym

                Aleksandra Czerkies – naucz. prow. M. Chudzik

 

Finalistki etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu „Myśli Jana Pawła II”

Wiktoria Padykuła VII b

Angelika Stala VII c – uczennice ks. D. Kurka

 

Laureat Powiatowego Konkursu Polonistycznego „Czy znasz język ojczysty?”

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow. M. Kapinos

 

Finalistka Powiatowego Konkursu Polonistycznego „Czy znasz język ojczysty?”

Irmina Wolanin  VIII a – naucz. prow. p. M. Chudzik

 

I m. w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mathematicus”

                Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow.  A. Szczurek

 

 

II m. w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mathematicus”

                Martyna Róg VIII c – naucz. prow.  A. Szczurek

 

Wyróżnienie w I Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego POJA

Alan Stanos VIII c – naucz. prow. E. Ginter

Martyna Róg VIII c – naucz. prow. E. Ginter

Jakub Piękoś VII c – naucz. prow. A. Stachura-Malczyńska

 

Laureaci Miejskiego Konkursu Historycznego dla klas IV – VI

Kamila Kilian VI b

                Zofia Grzelak VI b

                Aleksandra Czerkies VI b

Ewa Majka VI b

                Sabina Wrzesień VI b

                Aleksandra Tarnawska IV e

                Mikołaj Krupka IV b – naucz. prow. p. B. Czaja

                Nina Dymek IV d – naucz. prow. p. A. Martyka

 

Laureaci Miejskiego Konkursu Historycznego Poznaj fascynującą historię swojej Ojczyzny

                Jan Wanatowicz VIII c

                Julia Jemioło      VI c

                Zuzanna Cieślak  VI c      – naucz. prow. p. B. Czaja

 

 

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Kadet

Jan Wanatowicz VIII c -naucz. prow. p. A. Szczurek

Martyna Róg VIII c -naucz. prow. p. A. Szczurek

Jakub Pazdro VIII c  -naucz. prow. p. A. Szczurek

Alicja Pazdro VII d -naucz. prow. p. A. Szczurek

Jakub Gąska VII c -naucz. prow. p. A. Wójtowicz

 

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Benjamin

Ryszard Czerwiński V b -naucz. prow. p. V. Bober

Barbara Wilk VI c -naucz. prow. p. A. Szczurek

 

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Maluch

Roksana Tarczoń IV a-naucz. prow. p. E. Ziętek

Kacper Sypek  IV a -naucz. prow. p. E. Ziętek

Natalia Solarska  IV b – naucz. prow. p. A. Wójtowicz

Rafał Kilian IV d – naucz. prow. p. E. Ziętek

Piotr Pszeniczny IV d – naucz. prow. p. E. Ziętek

Oskar Żółkiewicz IV d – naucz. prow. p. E. Ziętek

 

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”

Alicja Pazdro VII d -naucz. prow. p. A. Szczurek

Szymon Drozdowski VII a -naucz. prow. p. E. Ziętek

Barbara Wilk VI c -naucz. prow. p. A. Szczurek

Rafał Kilian IV d – naucz. prow. p. E. Ziętek

 

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie  „Alfik Matematyczny”

Jakub Pazdro  VIII c  -naucz. prow. p. A. Szczurek

Hanna Drozdowska  IV c -naucz. prow. p. A. Wójtowicz

 

Laureaci (I miejsce) w grupie MASTER w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu PIX 2019

Jakub Pazdro VIII c

Aleksandra Śliwińska VII d

Alicja Pazdro VII d           – opiekun Ł. Szpik

Laureaci w grupie SKILLED w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu PIX 2019

Gabriela Nowicka V e

Sebastian Rzeźnik V e   – opiekun Ł. Szpik

 

II TURNIEJE WIEDZY

 

Finaliści Europejskiego Quizu Finansowego

Jan Wanatowicz VIII c

Stanisław Dziura VIII c – naucz. prow. p. M. Kukułka

 

I m. w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii starszej

Jan Wanatowicz VIII c – naucz. prow. p. M. Kapinos

 

I m. w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii młodszej

Nikolas Jurkowski  VI c – naucz. prow. p. M. Kapinos

 

III m. w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

                Alicja Pazdro VII d

                Jakub Pazdro VIII c         – naucz. prow.  W. Bukała

 

Laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „Elektro-Tech”

Jakub Pazdro VIII c         – naucz. prow.  A. Wójtowicz

 

Finalistka Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „Elektro-Tech”

Martyna Róg VIII c          – naucz. prow.  A. Wójtowicz

 

III m. w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwa  Ruchu Drogowego”

                Emilia Figurska V b

                Zuzanna Skrzyniarz V b

                Nikolas Tyniec V b

                Adrian Tarczoń V b – opiekunowie p. A. Wójtowicz

 

 

III KONKURSY PLASTYCZNE, MUZYCZNE I INNE

 

Finaliści Międzynarodowego Transgranicznego Konkursu Edukacyjnego dla Szkół – Lwów 2018

Jagoda Dziekan VIII c

Julia Lonczak VIII c

              Jan Wanatowicz VIII c – opiekun p. A. Stachura-Malczyńska       

 

Wyróżnienia w XIII Wojewódzkim Konkursie Nam Henryk Sienkiewicz patronuje       

Amelia Dudek VIII a

Jakub Pazdro VIII c         – naucz. prow.  B. Czaja

 

Laureat powiatowego konkursu Artystyczne drogi do Niepodległości

                Jan Wanatowicz VIIIc – naucz. prow. p. B. Czaja

 

Finalista powiatowego konkursu Artystyczne drogi do Niepodległości

                Jakub Kołc VII a- naucz. prow. p. B. Czaja

 

I m. w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki „Barwy mojej ojczyzny”

II m. w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej im. K. Baczyńskiego

                Amelia Dudek VIII a – naucz. prow. p. M. Chudzik

 

I m. w  XIX  Krośnieńskim Konkursie Literackim

I m. w Festiwalu Mowy Lasowiackiej

II m. w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Kiedy trzeba…”

Amelia Dudek VIII  a -naucz. prow. p. B. Czaja

II m. w Miejskim Konkursie  Literackim „Dzień wyboru Karola Wojtyły  na papieża we wspomnieniach”

Ewa Majka VI b – naucz. prow.  M. Chudzik

II m. w Podkarpackim  Konkursie „Literatura i dzieci” w kategorii recytacji

                Jakub Witek IV d – naucz. prow. p. M. Chudzik

 

III m. w etapie powiatowym Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni”

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Barwy mojej Ojczyzny”

Krzysztof Zieliński VII b – naucz. prow. p. A. Lechowicz             

 

II m. w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2018”

Małgorzata Styczyńska VII d

Aleksandra Żybula  IV b                – naucz. prow. M. Słąba

Wyróżnienie w powiatowym Konkursie Architektonicznym 100 – lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Martyna Róg VIII c          – naucz. prow. M. Słąba

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym na „Autoportret” w ramach akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”               

Olga Hajduk VIII b

Ilona Sołek VIII c              – naucz. prow. M. Słąba

III m. w Miejskim Konkursie Piosenki „Śpiewać każdy może, czyli MIELECKA SZANSA NA SUKCES”

Zuzanna Czuchra V a – naucz. prow. E. Czernik

 

III m. w konkursie „Najpiękniejsza, bo tradycyjna palma wielkanocna”

Zofia Grzelak V I b  – opiekun p. E. Balon            

III m. w miejskim konkursie na „Najładniejszą choinkę”

Alicja Pazdro VII d

Małgorzata Styczyńska VII d

Aleksandra Śliwińska VII d

Katarzyna Węgrzyn VII d             – naucz. prow. M. Słąba

Wiktoria Bujak VII d

 

 

 

 

IV OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

I m. w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt

Finalistki Wojewódzkich Igrzysk Dzieci  w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt

 

Trzpis Weronika IV e

Trzpis Emilia  IV e

Sobusiak Karolina  IV e

Król Maja  IVe

Kubik Iwa IV d   – uczennice p. B. Wiącek

Rusin Kinga  Va

 

III m. w Miejskich Igrzyskach Dzieci w mini piłce koszowej dziewcząt

Chorzępa Karolina VI b

Czerkies Aleksandra VI b

Kilian Kamila VI b

Łempa Martyna VI b

Majka Ewa VI b

Ortyl Milena VI b

Piechota Wiktoria VI b

Cieślak Zuzanna VI c

Nowak Jessica VI c

Machnik Weronika VI c

Wilk Barbara VI c

Zespół do zawodów przygotowała p. B. Wiącek

 

II m. w półfinałach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Milenia Nadzieja VIII a

Irmina Wolanin VIII a

Kornelia Godek VIII a

Karolina Perłowska VIII a

Oliwia Ryniewicz VIII a

Paulina Starzec VIII a

Laura Kamińska VIII a

Wiktoria Skowron VIII c

Maria Kruczek VIII c

Natalia Kręcigłowa VIII c

Zespół do zawodów przygotowała p. B. Wiącek

 

 

II m. w półfinałach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Milenia Nadzieja VIII a

Irmina Wolanin VIII a

Kornelia Godek VIII a

Karolina Perłowska VIII a

Oliwia Ryniewicz VIII a

Paulina Starzec VIII a

Solarska Emilia VIII a

Klaudia Warszawska VIII b

Wiktoria Skowron VIII c

Maria Kruczek VIII c

Natalia Kręcigłowa VIII c

Paulina Pastuszeńko VIII c

Zespół do zawodów przygotowali: B. Wiącek i J. Zaskalski

 

III m. w Halowych Lekkoatletycznych Zawodach Mikołajkowych w biegu na 60 m

Trzpis Weronika IV e – uczennica p. B. Wiącek

 

I m. w Miejskim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa UKS Mustang

Milenia Nadzieja VIII a

Irmina Wolanin VIII a

Kornelia Godek VIII a

Paulina Starzec VIII a

Oliwia Ryniewicz VIII a

Laura Kamińska VIII a

Wiktoria Skowron VIII c

Jan Wanatowicz VIII c

Dominik Buś VIII c

Dawid Juszyński VIII c

Igor Paluszczak VII c

Maciej Kawecki  VII c

Filip Dudzik VII c

Uczniów  do zawodów przygotowali: B. Wiącek i G. Cibicki

 

II m. chłopców w turnieju piłki ręcznej Regionalna Liga Młodzieżowa Enea-Cup klas VII

Pablo Jacek-Miranda VII a

Oliwier Sznajder VII b

Krzysztof Kosiorowski VII b

Kamil Sudoł VII b

Maciej Kawecki VII c

Oliwier Kulig VII c

Igor Paluszczak VII c

Dawid Dragan VII c

Filip Dudzik VII c

Norbert Burghardt VII d

Hubert Chęciński VII d

Jakub Łakomy VII d        – opiekun J. Zaskalski

 

III m. chłopców w turnieju piłki ręcznej Regionalna Liga Młodzieżowa Enea-Cup klas IV i V

Kacper Bujak 4b

Krystian Stala 4b

Oliwier Gembal  4e

Patryk Buś 4e

Szymon Kuśnierz 4e

Mikołaj Samuś  5e

Sebastian Rzeźnik 5e

Nikolas Tyniec 5b – opiekun J. Zaskalski

 

III m. w finale Miejskim Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców

                Adam Bartłomowicz VI c

                Jakub  Prokop VI c

                Kacper Janeczko VI b

                Michał Sołek VI b

                Andrzej Robak VI b

                Jakub Rybka VI b

                Mikołaj Bazylak VI b

                Wojciech Ortyl VI b

                Jakub Tacik VI b                               – opiekun J. Zaskalski   

 

II m. w półfinałach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

Maciej Kawecki VII c

Igor Paluszczak VII c

Filip Dudzik VII c

Dominik Buś VIII c

Jan Wanatowicz  VIII c

Dawid Juszyński  VIII c

Stanisław Dziura VIII c

Tomasz Durda VIII b

– opiekun p. G. Cibicki

 

I m. w turnieju piłki nożnej klas III z okazji 15-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego

I m. w turnieju piłki nożnej klas III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9

Adam Borek 4d

Patryk Jaworski 4d

Rafał Kilian 4d

Jakub Witek 4d – opiekun J. Zaskalski

 

III m. chłopców w halowym turnieju o Puchar Prezesa PGE

Krystian Stala 4b

Alan Kovacević 4b

Robert Skowronek 4b

Patryk Jaworski 4d

Rafał Kilian 4d

Oliwier Gembal 4e

Patryk Buś 4e

Mikołaj Krupka 4e          – opiekun M. Kukułka

 

III m. w Mistrzostwach Miasta Mielca Szkół Podstawowych w szachach błyskawicznych X Festiwal Nauki i Techniki

Wojciech Ortyl 6b

Roksana Tarczoń 4a

Rafał Kilian 4d – opiekun p. A. Woźniak

 

Nagroda główna w XV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych „O gęsie pióro” w Stalowej Woli

I m. w VII Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych „Dance 2019”

Zuzanna Cieślak kl. VIc

Barbara Wilk kl. VIc

Kamila Pęgiel VI  c

Julia Lonczak kl VIII c

Alicja Cieślak kl VIII b     – opiekun p. J. Lonczak

Kinga Kolb kl. VII a

Amelia Kopera kl. VII a

Julia Zajdel kl. V f

Amelia Łanocha V f

Natalia Solarska IV b

III m. i nagroda za najlepszy wizerunek sceniczny 26 Mikołajkowych Spotkaniach Tanecznych

 w Krośnie

Zuzanna Cieślak kl. VI c

Barbara Wilk kl. VI c

Anna Wydro VI c

Kamila Pęgiel VI  c

Emilia Kupiec VI c

Julia Lonczak  VIII c

Alicja Cieślak  VIII b         – opiekun p. J. Lonczak

Kinga Kolb kl. VII a

Amelia Kopera  VII a

Julia Zajdel  V f

Amelia Łanocha V f

Natalia Solarska IV b

 

II m. w kategorii solo w III Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Taneczne Talenty 2019” w Świerzowej Polskiej

Julia Lonczak  VIII c – opiekun p. J. Lonczak

 

 

POCZET SZTANDAROWY

Natalia Kręcigłowa VIII c

Hanna Kozioł VIII c

Paulina Pastuszeńko VIII c

Maria Kruczek VIII c

Jan Wanatowicz VIII c

Domink Buś VIII c            opiekun – p. B. Wiącek

Stanisław Dziura VIIIc

Milena Nadzieja VIII a

 

WERBLIŚCI

Filip Czechura VII d

Huber Chęciński VII d

Krzysztof Rzeszutek VII d            opiekun – p. E. Czernik

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content