OSKAR FINALISTĄ SZKOLNEJ MIELECKIEJ LIGI SZACHOWEJ!

W sobotę 15 czerwca w sali widowiskowej SDK w Mielcu odbył się piąty – ostatni turniej szachowy, w ramach Szkolnej Mieleckiej Ligi Szachowej 2024.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Oskar Drop uczeń klasy II B reprezentując naszą szkołę zajął 1. miejsce w swojej grupie wiekowej do lat 10. Zdobył komplet punktów wygrywając wszystkie siedem partii.

Warto przypomnieć, że rozgrywki trwały od lutego 2024 r. i wzięło w nim udział aż 134 uczniów i uczennic. Oskar zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej całego turnieju. Nasz zwycięzca został uhonorowany pamiątkowym pucharem, dyplomem i nagrodą rzeczową.

Serdecznie gratulujemy Oskarowi tak wspaniałego wyniku. Życzymy jeszcze wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach turniejowych, a przede wszystkim satysfakcji i radości z rozwijania swojej pasji.

Możesz również polubić…

Skip to content