Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Pasowanie na czytelnika

W dniu 17. 03.2022 roku odbyło się  pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Na początku dzieci  zostały zapoznane z zasadami wypożyczania książek oraz z działaniem szkolnego katalogu bibliotecznego MOLNet+, dowiedziały się jak dbać o książki. Następnie rozwiązywały  zagadki, wraz z Fruzią śpiewały piosenkę  o bibliotece, aż w końcu zostały pasowane na czytelników szkolnej biblioteki. Na koniec  klasy poszły do biblioteki gdzie, każde dziecko pożyczyło swoją pierwszą książkę.

Może Ci się również spodoba

Skip to content