Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Pasowanie na czytelników

W drugiej połowie lutego uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej SP3. Głównym celem tej uroczystości, którą przygotowali nauczyciele-bibliotekarze, było zachęcenie najmłodszych uczniów naszej szkoły do korzystania ze zbiorów biblioteki: wypożyczalni, czytelni oraz Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej. Na początku zebrani obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczennice klas IV „c” i VI „b”. Następnie pierwszoklasiści poznali zasady obowiązujące w bibliotece, dowiedzieli się też o tym, jakie są prośby książki. Najważniejszym momentem spotkania było uroczyste złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie na czytelnika, którego dokonała dyrekcja szkoły. Wreszcie nadszedł czas na wypożyczenie pierwszej książki. Na pamiątkę przyłączenia pierwszaków do braci czytelniczej szkoły wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali dyplomy, na których znalazły się między innymi prośby książki.

Red. M. Kapinos

{imageshow sl=370 sc=6 /}

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content