Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Pasowanie na ucznia

26 października 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowania na ucznia. W tym dniu  dzieci z klas I a, I b i I c, w obecności licznie zgromadzonych rodziców, zostały oficjalnie przyjęte do społeczności szkolnej.

Podczas uroczystości Pierwszoklasiści doskonale zdali egzamin wiadomości i umiejętności. Pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować oraz wykazali, że do roli ucznia są świetnie przygotowani.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie przed sztandarem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrekcję naszej szkoły. Pierwszoklasiści głośno i z przekonaniem przyrzekali być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

Uroczystość zakończyła się gratulacjami od Dyrekcji oraz pamiątkowymi zdjęciami. Następnie w salach lekcyjnych uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wyprawki czytelnicze i słodki poczęstunek (ufundowane przez Radę Rodziców).

Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce i samych radosnych, pełnych nowych doświadczeń, niezapomnianych chwil.

 

Red. Małgorzata Kolisz

Może Ci się również spodoba

Skip to content