Po raz kolejny wygrywamy  OGÓLNOPOLSKIE  BIEGI  ULICZNE

W dniu 13.10.2023 w godzinach popołudniowych uczniowie naszej szkoły z klas od I-VIII wzięli udział w XXVII Ogólnopolskich Biegach Ulicznych, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Mielcu. Uczniowie liczną grupą dumnie reprezentowali  naszą szkołę. Biegi uliczne to fantastyczna okazja do promowania aktywnego i zdrowego stylu życia, ale także sportowa zabawa.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec organizuje biegi głównie po to, aby spopularyzować bieganie wśród najmłodszych. I tym razem na starcie biegów stanęły najpierw przedszkolaki, a później dzieci ze szkół podstawowych i młodzież, w liczbie 366. Rywalizowano na dystansach od 100 do 600 metrów. Nasza szkoła zwyciężyła w  punktacji drużynowej szkół podstawowych!  Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11, zaś trzecie Szkoła Podstawowa nr 9.

Ponadto wielu  naszych uczniów osiągnęło imponujące wyniki:

rocznik 2013/2014

  • dziewczęta:

SAFIN WIKTORIA – 1 miejsce !!!

  • chłopcy:

TĘCZAR SZYMON – 3 miejsce !!!

rocznik 2012/2011

  • dziewczęta

KREMPA JULIA – 7 miejsce

  • chłopcy

GROS GABRIEL – 8 miejsce

rocznik 2010/2009

  • dziewczęta

KHOKHERCHAK ALBINA –  5 miejsce

  • chłopcy

MAGDZIAK DOMINIK – 7 miejsce

Do zawodów uczniów przygotowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegów młodzieżowych!!

Możesz również polubić…

Skip to content