Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Poczet Sztandarowy

POCZET  SZTANDAROWY
SZTANDARU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
Wojska Polskiego  w  M i e l c u
1996r. – WRĘCZENIE  SZTANDARU

 

 

Rok szkolny 2021/2022

  1. Cukla Magdalena
  2. Barbara Maria
  3. Kozioł Maja
  4. Kusak Bianka
  5. Mrozowska Julia
  6. Szewc Kacper
  7. Czerwiński Ryszard
  8. Samuś Mikołaj

 

Rok szkolny 2020/2021

  1. Wanatowicz Katarzyna
  2. Wydro Anna
  3. Majewska Antonina
  4. Chorzępa Karolina
  5. Wrzesień Sabina
  6. Grzelak Zofia
  7. Witek Piotr
  8. Ortyl Wojciech

Rok szkolny 2019/2020

 

  1. Dagmara Więckowiak
  2. Paulina Jaromi
  3. Ewa Majka
  4. Julia Rajca
  5. Sabina Wrzesień
  6. Szymon Drozdowski
  7. Krzysztof Rzeszutek

Rok szkolny 2018/2019

  1. Wanatowicz Jan
  2. Buś Dominik
  3. Dziura Stanisław
  4. Kręcigłowa Natalia 
  5. Pastuszeńko Paulina
  6. Kozioł Hanna
  7. Nadzieja Milena
  8. Kruczek Maria

   

Rok szk. 2017/2018

  1. Dominik Buś
  2. Jan Wanatowicz
  3. Natalia Kręcigłowa
  4. Hanna Kozioł
  5. Paulina Pastuszeńko
  6. Milena Nadzieja
  7. Stanisław Dziura
  8. Maria Kruczek

 

Rok szk. 2016/2017

  1. Dominik Buś
  2. Jan Wanatowicz
  3. Natalia Kręcigłowa
  4. Hanna Kozioł
  5. Paulina Pastuszeńko
  6. Milena Nadzieja
  7. Stanisław Dziura
  8. Maria Kruczek

Rok szk. 2015/2016

  1. Patryk Gros
  2. Michał Krejcz
  3. Krystian Zatorski
  4. Zuzanna Pilak
  5. Milena Pietryka
  6. Aleksandra Stec
  7. Dagmara Cichoń

Rok szk. 2014 / 2015

  1. Julia Bugajska
  2. Ewa Bielaszka
  3. Michał Robak
  4. Ariana Mazur
  5. Karolina Krzysztofik
  6. Maciej Szczur
  7. Wiktor Ordyk

Rok szk. 2013 / 2014

  1. Julia Przygoda
  2. Marcelina Barbarzak
  3. Anna Wąsik
  4. Marcelina Cyganowska
  5. Daniel Rydzowski
  6. Filip Sypek

Rok szk. 2012 / 2013

  1. Eryk Winiarz
  2. Jakub Butryn
  3. Katarzyna Rzeszutek
  4. Alicja Wałek
  5. Alicja Dolot
  6. Katarzyna Skiba
  7. Alicja Mazurek

Rok szk. 2011 / 2012

  1. Julia Chęcińska
  2. Izabela Perłowska
  3. Paweł Żółty
  4. Mateusz Skowron
  5. Mateusz Krężel
  6. Anna Zielińska

Rok szk. 2010 / 2011

  1. Krystian Kowiski
  2. Wiktor Brzuszek 
  3. Martyna Bik
  4. Anna Wiśniewska
  5. Ewa Cyganowska
  6. Daria Tomaszewska

Rok szk. 2009 / 2010

  1. Wojciech Tulik
  2. Kinga Szewc
  3. Patrycja Lasek
  4. Aleksandra Zięba
  5. Gabriela Czaja

Rok szk. 2008/2009

  1. Agnieszka Fila
  2. Bartosz Bryk
  3. Karolina Kulig
  4. Natalia Leś
  5. Karol Kubik
  6. Alicja Przygoda

Rok szk. 2007 / 2008

  1. Katarzyna Dudzik
  2. Karol Rządzki
  3. Magdalena Maciałek
  4. Katarzyna Drabik
  5. Artur Mazur
  6. Monika Mazur

Rok szk. 2006 / 2007

  1. Iga Majewska
  2. Piotr Jędraszek
  3. Dominika Litwin
  4. Magdalena Lubera
  5. Rafał Krupa
  6. Marta Siembab
  7. Iwona Ryniewicz
  8. Jakub Cichoń
  9. Olga Posłuszny

Rok szk. 2005 / 2006

  1. Aleksandra Kopacz
  2. Wiktor Myjak
  3. Magdalena Kozłowska
  4. Dominika Zubiel
  5. Aleksander Bryg
  6. Agnieszka Trela

 Rok szk. 2004 / 2005

  1. Joanna Tokarska
  2. Igor Przebieglec
  3. Kinga Krężel
  4. Magdalena Żółty
  5. Krzysztof Płatek
  6. Katarzyna Starzec

Rok szk. 2003 / 2004

  1. Marcelina Cichoń
  2. Paweł Kołacz
  3. Monika Maziarz
  4. Monika Kapuścińska
  5. Paweł Szadkowski
  6. Nina Chajdecka

 Rok  szk. 2002 / 2003

  1. Joanna Sekuła
  2. Karolina Basztura
  3. Piotr Tokarski
  4. Karolina Szczukocka
  5. Katarzyna Sosińska
  6. Jakub Wójtowicz

Rok  szk. 2001 / 2002

  1. Aleksandra Szczurek
  2. Maria Pietruszka
  3. Michał Haptaś
  4. Maria Błędowska
  5. Anna Królikowska
  6. Bartosz Lonczak

Rok  szk. 2000 / 2001

  1. Joanna Cisło
  2. Marcin Szczodry
  3. Justyna Gancarczyk
  4. Kaja Filaczyńska
  5. Paweł Cislo
  6. Joanna Kołacz

Rok  szk. 1999 / 2000

  1. Małgorzata Ziętek
  2. Norbert Ordyk
  3. Anna Kochanowska
  4. Iwona Burkiewicz
  5. Danuta Pezda
  6. Marcin Dąbrowski

Rok  szk. 1998 / 99

  1. Lidia Jemioło
  2. Anna Krzysztofik
  3. Dominik Mazur
  4. Anna Pietrzak
  5. Michał Piwowarski
  6. Magdalena Rębisz     

Rok  szk. 1997 / 98

  1. Piotr Idzior
  2. Monika Krempa
  3. Monika Lewandowska
  4. Joanna Sekuła
  5. Jacek Szot
  6. Anna Załucka

Rok  szk. 1996 / 97

  1. Anna Jastrząb
  2. Jacek Kretkiewicz
  3. Krystyna Misiak
  4. Katarzyna Rębisz
  5. Jarosław Wiechecki
  6. Joanna Wyzga

Rok  szk. 1995 / 96

  1. Małgorzata Bieniek
  2. Aleksander Gurbiel
  3. Monika Kalicka
  4. Joanna Lewandowska
  5. Katarzyna Siuta
  6. Przemysław Wójcik

POCZET  SZTANDAROWY

SZTANDARU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

w   M i e l c u

 

Rok  szk. 1994 / 95

  1. Radosława Basztura 
  2. Małgorzata Filipecka 
  3. Maciej Jurasz
  4. Katarzyna Korpanty
  5. Marcin Laska
  6. Katarzyna Rokosz

Rok  szk. 1993 / 94

  1. Mariusz Kozłowski
  2. Ewa Lis
  3. Elżbieta Łącz
  4. Iwona Łuszcz
  5. Dorota Maryniak
  6. Grzegorz Stokłosa

Rok  szk. 1992 / 93

  1. Monika Bartosik
  2. Roman Łoin
  3. Katarzyna Potyrała
  4. Emilia Sobczyk
  5. Jerzy Świąder
  6. Anita Zalewska

Rok  szk. 1991 / 92

  1. Agnieszka Kaczorek 
  2. Anna Kumor
  3. Sławomir Surman

Rok  szk. 1990 / 91

  1. Joanna Jurasz 
  2. Bożena Kuduk
  3. Mazur Piotr

 POCZET  SZTANDAROWY 

SZTANDARU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

  1. Gen. Karola Świerczewskiego – Waltera w  M i e l c u
  2. 1973r. – WRĘCZENIE  SZTANDARU

 Rok  szk.  1989 / 90

  1.  Ewa Adamczyk
  2. Andrzej Kręcigłowa
  3. Monika Kuroń

 Rok  szk.  1988 / 89

  1.  Halina Klimek
  2. Andrzej Machnik
  3. Sabina Moczarska 

 Rok  szk.  1987 / 88

  1.  Ewa Kusek
  2. Jacek Machniak
  3. Elżbieta Olszówka

Rok   szk.   1986 / 87

  1.  Lidia Budzisz
  2. Robert Laska
  3. Marzena Franczyk

 Rok  szk.  1985 / 86

  1.  Anna Kolankowska
  2. Robert Gajowiec
  3. Lucyna Wiącek

 Rok  szk.  1984 / 85

  1.  Ewa Klimek
  2. Janusz Baran
  3. Anna Sobol

 Rok  szk.  1983 / 84

  1.  Aleksandra Surdej
  2. Andrzej Matraj
  3. Dorota  Drożdżowska

Rok  szk.  1982 / 83

  1.  Renata Kiełb
  2. Robert Piwnica
  3. Barbara Soboń 

 Rok  szk.  1981 / 82

  1.  Iwona Dyndor
  2. Jacek Mazur
  3. Alina Jabłońska     

 Rok  szk.  1980 / 81

  1.  Małgorzata Kubiak
  2. Mariusz Mazur
  3. Beata Szarama          

 Rok  szk.  1979 / 80

  1.  Joanna Narowska
  2. Artur Czerw
  3. Małgorzata Mazurek

 Rok  szk.  1978 / 79

  1.  Alicja Grzywa
  2. Andrzej Strugała
  3. Anna Halik

Rok  szk.  1977 / 78

  1. Wanda Narowska
  2. Mieczysław Switkowski
  3. Elżbieta Hajduk

 Rok  szk.  1976 / 77

  1.  Marzena Rogalska
  2. Andrzej Szadkowski
  3. Renata Tokarz

Rok  szk.  1975 / 76

  1. Elżbieta Halisz
  2. Maciej Linke
  3. Anna Lulek

Rok  szk.  1974 / 75

  1. Krystyna Chrobak
  2. Krzysztof Kaszowski
  3. Joanna Parzyńska

Rok  szk.  1973 / 74                                     

  1.  Urszula Romańczuk
  2. Grzegorz Młodziński
  3. Grażyna Weryńska

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content