Podium dla „Trójki” w Mieleckim Konkursie  Ekologiczno – Sprawnościowym

W dniu 19 października czteroosobowa drużyna z klasy IVC reprezentowała naszą Szkołę w miejskim konkursie pod hasłem „Dzieci kontra elektrośmieci”. Zadanie wszystkich drużyn było zaprezentować oryginalne i zabawne przedstawienie, „ekologiczny pojazd przyszłości”, plakat z użyciem surowców wtórnych oraz zaliczenie konkurencji sprawnościowej na torze przeszkód z elementami wiedzy ekologicznej.

Nasza drużyna w składzie: Filip Bełzo, Lena Błachowicz, Gabriela Czajka i Dawid Tokarz godnie zaprezentowali „Trójkę”. Uczniowie zdobyli 3. miejsce! Świetnie współpracowali w trakcie wykonywania poszczególnych zadań. Jednocześnie dobrze się bawili podczas inscenizacji czy biegu sprawnościowego.

Po rozdaniu nagród udaliśmy się na teren szkolny SP7 i tam wspólnie z Prezydentem Miasta Mielca p. Jackiem Wiśniewskim posadziliśmy młode świerki serbskie.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Joanna Łukasik

Red. Joanna Łukasik

Możesz również polubić…

Skip to content