Podsumowanie I semestru – apel 1-3

Dnia 22 lutego 2024 r. odbył się uroczysty apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2023/2024. Wszystkie najważniejsze wydarzenia: wycieczki, uroczystości klasowe, udziały w konkursach, przedsięwzięciach, akcjach na terenie szkoły, w których brali uczniowie klas 1-3 zostały przedstawione w prezentacji multimedialnej przygotowanej przez p. Joannę Łukasik. Z zaciekawieniem, z emocjami dzieci wspominały te wydarzenia podziwiając jednocześnie swoje wizerunki uwiecznione na fotografiach. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce zostali uhonorowani brawami. Jednocześnie czołowi uczniowie biorący udział w konkursach informatycznym „Bóbr”, matematycznym „Alfik” oraz plastycznym „Stop przemocy – więcej pomocy” otrzymali z rąk pani dyrektor oraz organizatorek konkursów dyplomy i upominki.

W konkursie plastycznym organizowanym przez panie pedagog i psycholog w szkole najpiękniejsze prace można podziwiać w holu szkoły:

I miejsce – Uczniowie klasy III d

II miejsce – Aniela Kokoszka, Zofia Jaskulska, Julia Bałon  klasa II b

III miejsce – Patrycja Pacholarz, Mikołaj Woszczak, Kornel Piechota    klasa II a

Wyróżnienia:

Gabriela Żółkiewicz   klasa I d

Kornelia Zub   klasa III c

Aleksander Żelazny, Laura Bełzo, Wiktoria Bodziony  klasa II b

 

Całość akademii uświetnił występ teatralny o przyjaźni  „O wiewiórce Łupiskórce’ w wykonaniu uczniów z  klasy 3 c przygotowany przez p. Lidię Tylutki z choreografią taneczną p. Joanny Lonczak.

Życzeniami samych bardzo dobrych ocen i wielu ciekawych wydarzeń w nowym semestrze zakończono apel.

red. Lidia Tylutki

Możesz również polubić…

Skip to content