POMOC DZIECIOM W AFRYCE – TANZANII

W dniu 9 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy kiermasz charytatywny zorganizowany przez klasy VIIA i VIIB wraz z wychowawczyniami, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie misji Bugisi w Tanzanii. Na kiermaszu można było  znaleźć domowe wypieki oraz słodkości, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki wspólnemu wysiłkowi zebraliśmy imponującą kwotę blisko 2000 zł. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci w Tanzanii. Środki te pomogą w rozwijaniu ich kreatywności poprzez zakup materiałów edukacyjnych, przyborów szkolnych oraz zorganizowanie zajęć artystycznych. Nasza szkoła wierzy, że każde dziecko zasługuje na możliwość rozwijania swoich pasji i talentów, niezależnie od miejsca, w którym się urodziło. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia – darczyńcom, wolontariuszom oraz uczestnikom. Dzięki Wam możemy realnie wpłynąć na poprawę warunków życia i edukacji dzieci w Tanzanii. Mamy nadzieję, że podobne inicjatywy będą organizowane również w przyszłości.

Razem tworzymy lepszą przyszłość!

Możesz również polubić…

Skip to content