Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kraina uczuć i emocji”

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kraina uczuć i emocji” organizowany w ramach akcji „CZYTANIE NA TRAWIE”. Organizatorem jest Powiatowy Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych oraz „Stowarzyszenie DLA WAS”.

12 czerwca 2024r. odbyło się rozstrzygniecie Powiatowego Konkursu Plastycznego „W krainie uczuć i emocji” 😊 Nagrody otrzymali: Klara Serafin kl. IIIa –  wychowawca  świetlicy pani  Bogumiła Witas,  Szymon Piękoś kl. IIc –  wychowawca świetlicy pani Bogumiła Witas,  Marianna Bialic kl. IIb praca indywidualna,  Hanna Haptaś kl. Ia –  wychowawca świetlicy pani Sylwia Maziarz,  Hanna Jaworska kl. Ia wychowawca świetlicy pani Sylwia Maziarz.

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Oprac. Sylwia Maziarz

Możesz również polubić…

Skip to content