Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Promujemy aktywny styl życia – Ogólnopolski Test Coopera

W czwartek 13.10.2022r. aż 34 uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Joanną Szady i Jakubem Zaskalskim wzięło udział w Ogólnopolskim Teście Coopera. Jest to próba wytrzymałościowa, polegająca na 12 minutowym nieprzerwanym biegu, w której sprawdzić może się każdy, bez względu na wiek. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie naszej szkoły przystąpili do testu sprawdzając swoją kondycję. Wszyscy zawodnicy oraz nauczyciele poprawili swoje wyniki. Wielkie brawa!

Może Ci się również spodoba

Skip to content