Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”

W ramach przedsięwzięcia 25 października 2021r. klasy 3a i 3 b wybrały się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce i do Krakowa. W kopalni dzieci podziwiały: przepiękne komory, w tym niepowtarzalną Kaplicę św. Kingi, solankowe jeziora, dawne narzędzia, metody wydobywania i transportu soli. W Krakowie przeszły Drogą Królewską z przewodnikiem słuchając krakowskich legend. Niepowtarzalna atmosfera miasta, piękno zabytkowych kamieniczek, ziejący ogniem smok i hejnał z wieży mariackiej zachwyciły dzieci. Szczęśliwe i z zakupionymi pamiątkami wróciły do domu. 

 

Red. U. Frankiewicz

Może Ci się również spodoba

Skip to content