PUCHAR DLA SP 3

30 maja 2023 roku w Pływalni Rekreacyjnej „Smoczka” odbyły się tradycyjne „Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka” zorganizowane przez mielecki MOSiR. Naszą szkołę godnie reprezentowała szesnastoosobowa grupa uczniów klas 1-3. Zawodnicy zmagali się w różnych konkurencjach pływając na dystansie 25 i 50 metrów w wyznaczonych stylach. Wszyscy spisali się na medal!

Najlepsi pływacy:

1 m. w trzech kategoriach – Piotr Szrom kl. III B

3 m. w dwóch kategoriach – Natan Jung kl. II A

3 m. w kategorii 25 m stylem dowolnym – Milena Tęczar kl. I A

5 m. w kategorii 25 m stylem dowolnym – Mikołaj Kamiński kl. II B

Nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces – zajęli trzecie miejsce w ogólnej punktacji drużynowej klas I – III podsumowującej wszystkie zawody pływackie mieleckich szkół podstawowych w bieżącym roku szkolnym.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i liczne nagrody. Wszyscy uczestnicy, z okazji Dnia Dziecka dostali od organizatorów darmowe bilety wstępu na baseny odkryte. Zaś cała nasza dzisiejsza drużyna otrzymała piękny puchar (za III m. dla SP 3), który z wielką dumą i radością został przywieziony do szkoły.

Gratulujemy wszystkim i  życzymy wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach pływackich.

Możesz również polubić…

Skip to content