Regionalna Liga Enea Cup 2023

We wtorek 04.04.2023 chłopcy z klas VI i VIII wzięli udział w zawodach sportowych z piłki ręcznej Enea Cup. W turnieju wzięły udział : SP1, SP2, SP3, SP7, SP11, SP13. Turniej był na wysokim poziomie. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsca w swoich grupach, lecz ostatecznie nie udało nam się awansować do finałów. Dziękujemy za zaproszenie na prestiżowy turniej, a chłopcom należą się wielkie brawa za postawę i wzorowe reprezentowanie naszej szkoły. 

Wystąpiliśmy w składzie: 

VI klasa: Kacper Gorazd, Nikodem Świątek, Miłosz Myjak, Kuba Nikodem, Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kacper Chmielowiec, Patryk Zacharski.

 VIII klasa: Oliwier Gembal, Adam Borek, Rafał Kilian, Wojciech Krawiec, Kacper Bujak, Jerzy Armatys, Patryk Buś, Szymon Bogdan, Alan Kamiński, Szymon Durda.

Możesz również polubić…

Skip to content